MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 3967514
nr 396 7514
Hylla
längd: 165, djup: 38, höjd: 206 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 februari 2006